Ürün Koruma ve Güvenlik Sistemleri

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

-----Mağaza Ürün Güvenlik ve Koruma Sistemlerinin Türkiye de -----üretimini yaptığımız Ürün Koruma Antenleri ve Ürün Koruma Alarm Etiketleri.Sizin Mağazanızın Ürün Güvenliği ve Alarm Etiketleri ile birlikte Mağaza Ürün Alarm Sistemi Sağlanır

Mağaza Ürün Koruma Sistemi,Mağaza Ürün Güvenliği,Mağaza Ürün Alarm Sistemi,Mağaza Güvenlik Koruma Gözetleme

Ürün koruma sistemi nedir?

Sarpada Mağaza Ürün Koruma Sistemleri üretmektedir. Üretimini yaptığımız mağaza ürün koruma sistemlerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini vermektedir.

Ürün koruma sistemleri komplike bir sistemdir.Ürün Koruma Sistemi kayıpları önlemek için mağaza güvenlik sistemlerini tercih etmeniz sizin için ürün korumada etkin ve ekonomik bir çözümdür.

Mağaza ürün güvenlik sistemleri teşhir edilen ürünlerin korunmasın da ve mağaza güvenliğinde ekonomik çözümleri ile en etkin rolü oynar.

Elektronik ürün gözetleme sistemlerini üç farklı teknoloji ile perakendecilerin çözüm ortağı olur.Bunlardan bir tanesi ürün koruma sistemlerinin maliyet hesabında en uygun olan Radyo Frekanslı olanıdır.Bu sistem de güvenlik için kurulan ürün güvenliği sensörleri düşük değerde olan dünya standartı 8.2 Mhz radyo dalgaları yaymaktadırlar.Bu yayınlar karşılıklı duran ürün gözetleme sensörleri arasında bir bölge oluşturur.

Oluşan bu bölge tek başına ürün koruma sistemini oluşturmaz.Tamamlayıcı ürün olan doğa dostu ABS malzemeden üretilmiş olan alarm etiketlerinin algılanmasıyla Mağaza güvenlik sistemi sensörlerinin ışıklı ve sesli uyarı vermesini sağlar ve bu şekilde ürün güvenliği sağlanmış olur.

Bir diğer mağaza ürün koruma sistemi de Akusto Manyetik sistemlerdir.Gelişen teknoloji ve radyo frekanslı sistemlerden daha yüksek performans isteği bu sistemlerin gelişmesini ve yaygınlaşmasının başlıca nedenidir. Geniş kullanım alanı alış veriş merkezlerinde büyük kolaylık sağlar ve mağazaya giren müşteri sayısını artırır.Ürün güvenliğinde istenen geniş mağaza girişlerinin korunmasını sağlamaktır ve Akusto Manyetik sistemler bunu en güvenli şekilde yaparlar.

Mağaza ürün güvenlik sistemlerin de Akusto Manyetik sistemin bir diğer özelliği ise kullanılan alarm etiketlerinin farklılıklarıdır.Alarm etiketlerinin kullanılan teknoloji sayesinde ebatları 1 cm ile 3 cm arasında değişen modelleri mevcuttur.

Ürün koruma alarm etiketlerinin bir diğer farklılıkları ise plastik etiketlerin özel bir kilit mekanizması sayesinde manyetik olmayan farklı bir açıcıya ihtiyaç duymasıdır.Bu özelliği sayesinde daha yüksek güvenlik sunar. Akusto Manyetik sistemler de klasik alarm etiketi açıcısı olan manyetik modelleri de mevcuttur.

Ürün koruma sistemlerin de SARPADA Elektronik Ürün Gözetleme Sistemlerinin üretimini yaptığı QUADRO POINT markalı Radyo Frekans ve Akusto Manyetik sistemlerinin çeşitli modellerde ve kişiye özel üretimleriyle, müşterilerinin eksiksiz memnuniyeti ile sektörde haklı yerine gelmiştir.

Sarpada Ürün Koruma Haberleri

Mağaza Ürün Koruma Sistemleri ( 09.12.2016 )
Güvenliğiniz için tercihiniz çok önemli

Ürün Koruma Sistemleri ( 07.12.2016 )
Ürün Koruma

Ürün Koruma Sistemi ( 19.12.2014 )
Mağazanız da istemediğiniz kayıplar mı var ?